Producenci

Opcje przeglądania

Cena
  • od do

HERBATY KWITNĄCE

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Herbata kwitnąca ALMOND 0,5 KG
Zielona herbata, która podczas zaparzania rozwija się w pomarańczowo-czerwony kwiat lilii z drobnymi kwiatami jaśminu.
Herbata kwitnąca BLACK BALL 0,5 KG
Ręcznie zwijana czarna herbata ze złotymi tipsami. Po zaparzeniu odkrywa swoją tajemnicę - przepiękny kwiat pełnika europejskiego, który wraz liśćmi herbaty tworzy czarującą kompozycję.
Herbata kwitnąca CAMUS BLOOMING 0,5 KG
Kulka zwiniętej zielonej i białej herbaty podczas zaparzania odkrywa swój skarb - piękny kwiat nagietka. Herbata zachwyca delikatnym smakiem i kwiatowym aromatem.
Herbata kwitnąca GREEN CALABASH 0,5 KG
Biała i zielona herbata kunsztownie zwinięte na kształt szyszki, po zalaniu wodą otwiera się ukazując piękny kwiat lotosu o niezwykle intensywnym kolorze.
Herbata kwitnąca KORONA SMAKU 0,5 KG
Delikatne listki białej herbaty z ukrytymi w środku kwiatami czerwonej lili i różowego amarantusa.
Herbata kwitnąca LICHI PLUM 0,5 KG
Zielona herbata starannie zwinięta w kulkę, która po zalaniu gorącą wodą rozkwita w przepiękną kompozycję. Liście herbaty rozwijając się ukazują skryty dotąd amarantowy kwiat liczi.
Herbata kwitnąca LILY FAIRY 0,5 KG
Biała i zielona herbata misternie zwinięte ręcznie w kształt grzybka. Podczas rozkwitania w gorącej wodzie tworzy uroczą kompozycję rozwiniętych liści, delikatnych kwiatów jaśminu oraz niezwykłego kwiatu lotosu.
Herbata kwitnąca NEFRYTOWY KLEJNOT 0,5 KG
Zielona herbata ręcznie zwijana w kulkę, która w trakcie rozkwitania ukazuje skrywany klejnot - piękny kwiat urzekający swym żółtopomarańczowym kolorem niczym nefryt bursztynowy. Z pewnością do gustu przypadnie także delikatny smak tej herbaty.
Herbata kwitnąca PIĘKNO ORIENTU 0,5 KG
Zielona herbata, która w gorącej wodzie otwiera się, by ukazać finezyjną kompozycję kwiatu aksamitki i pnącza jaśminu. Napar ma delikatny aromat kokosa i jaśminu.
Herbata kwitnąca ROSETTE 0,5 KG
Produkowana w małych ilościach, ręcznie zwijana zielona herbata. Po zaparzeniu rozkwita symetrycznie, ukazując centralnie ułożone śliczne kwiaty jaśminu. Urzeka swoim pięknem w prostej formie.
Herbata kwitnąca SIEDEM WRÓŻEK 0,5 KG
Zaparzanie tej misternie zwiniętej herbaty to czarujący spektakl. Spośród liści herbaty wyłaniają się kwiaty nagietka, które po chwili stają się tłem dla kwiatu jaśminu. Magia!
Herbata kwitnąca TAŃCZĄCA ISKIERKA 0,5 KG
Delikatne listki białej herbaty, splecione w kulkę ukrywającą w środku różowy kwiat chryzantemy okolony bardzo ciemnym kwiatem złocienia wielkokwiatowego.

 

Sklep internetowy Shoper.pl