Producenci

Opcje przeglądania

Producent
Cena
  • od do

kawa illy

Kawa mielona illy Bezkofeinowa 250g
Kawa mielona illy Bezkofeinowa 250g 100% Arabica z dziewięciu starannie wyselekcjonowanych odmian. Kawa średnio mocno palona. Idealna do ekspresów ciśnieniowych. Zawartość kofeiny poniżej 0,05%
Dostępność:
średnia ilość
Kawa MIELONA illy Espresso 250g
Kawa MIELONA illy Espresso 250g 100% Arabika z Afryki, Ameryki Centralnej i Brazylii Kawa średnio mocno wypalana ze starannie wyselekcjonowanych ziaren z nutami czekoladowymi i karmelowymi. Niska zawartość kofeiny.
Dostępność:
średnia ilość
Kawa mielona illy Moka 250g
Kawa mielona illy Moka 250g 100% Arabika z Afryki, Ameryki Centralnej i Brazylii Kawa łagodna w smaku z wyczuwalną nutą słodyczy i delikatną kwaskowatością.
Dostępność:
na wyczerpaniu
Kawa ziarnista illy Dark 250g
Kawa ziarnista illy Dark 250g 100% Arabika Kawa mocno palona z delikatnym posmakiem orzechów laskowych.
Dostępność:
na wyczerpaniu
Kawa ziarnista illy Espresso 250g
Kawa ziarnista illy Espresso 250g 100% Arabika z Afryki, Ameryki Centralnej i Brazylii Kawa średnio mocno wypalana ze starannie wyselekcjonowanych ziaren z nutami czekoladowymi i karmelowymi. Niska zawartość kofeiny.
Dostępność:
mała ilość
Kawa ziarnista illy Monoarabica BRAZIL250g
Kawa ziarnista illy Monoarabica BRAZIL250g 100% Arabika z Brazylii Kawa o intensywnym smaku z wyczuwalną nutą czekolady i karmelu. Napar o kremowej konsystencji i wspaniałym aromacie.
Dostępność:
mała ilość
Kawa ziarnista illy Monoarabica ETHIOPIA 250g
Kawa ziarnista illy Monoarabica ETHIOPIA 250g 100% Arabika z Etiopii Kawa charakteryzuje się łagodną kwaskowatością, która w połączeniu z owocową nutą smakową tworzy bogaty smak. Mieszanka o łagodnym, niezbyt mocnym smaku. Niska zawartość kofeiny.
Dostępność:
średnia ilość

 

Sklep internetowy Shoper.pl