Producenci

Opcje przeglądania

Producent
Cena
  • od do

Kawa ziarnista Lucaffe Classic 1000g
Kawa ziarnista Lucaffe Classic 1000g Mieszanka 80% Arabiki i 20% Robusty Kawa charakteryzuje się niezwykle łagodnym smakiem i przyjemnym, wyrazistym aromatem oraz gęstą cremą. Delikatnie palone ziarna sprawiają, że napar cechuje się słodyczą. Idealna do cappuccino oraz latte.
Dostępność:
brak towaru
Kawa ziarnista Lucaffe Mamma Lucia 1000g
Kawa ziarnista Lucaffe Mamma Lucia 1000g Mieszanka 40% Arabiki i 60% Robusty Kawa średnio mocno palona z wysoką zawartością kofeiny. Mieszanka intensywna i wyrazista w smaku. Doskonale zbalansowany smak jest pozbawiony nadmiaru goryczy i kwasowości.
Dostępność:
brak towaru
Kawa ziarnista Lucaffe Mister Exclusive 1000g
Kawa ziarnista Lucaffe Mister Exclusive 1000g 100% Arabika z Ameryki Południowej, Azji i Afryki Kawę cechuje delikatny smak, który jest jednocześnie słodkawy i kwaskowy. Wyróżnia ją trwała, gęsta crema. Mieszanka średnio mocno palona z niską zawartością kofeiny. Idealna do espresso i latte.
Dostępność:
brak towaru
Kawa ziarnista Lucaffe Mr Exclusive 250g (puszka)
Kawa ziarnista Lucaffe Mr Exclusive 250g (puszka) 100% Arabika z Ameryki Południowej, Azji i Afryki Kawę cechuje delikatny smak, który jest jednocześnie słodkawy i kwaskowy. Wyróżnia ją trwała, gęsta crema. Mieszanka średnio mocno palona z niską zawartością kofeiny. Idealna do espresso i latte.
Dostępność:
brak towaru

 

Sklep internetowy Shoper.pl