Producenci

Opcje przeglądania

Producent
Cena
  • od do
Hurtownia kawy Pellini
             
Kawa mielona Pellini Cremoso nr 20 250g
Kawa mielona Pellini Cremoso nr 20 250g Mieszanka 70% Arabiki i 30% Robusty Ekskluzywna mieszanka wysokogatunkowych odmian ziaren oraz staranny sposób wypalenia powoduje,że kawa urzeka niepowtarzalnym, delikatnym smakiem i aromatem. W kawie wyczuwalna jest lekka nuta goryczy.
Dostępność:
duża ilość
Kawa mielona Pellini Espresso Cremoso nr 46 250g
Kawa mielona Pellini Espresso Cremoso nr 46 250g Mieszanka 70% Arabiki i 30% Robusty Kawa, której smak jest w pełni zrównoważony i harmonijny z wyczuwalną nutą goryczy. Delikatna w smaku o bogatym aromacie. Doskonale pobudza. Idealna do ekspresów ciśnieniowych.
Dostępność:
duża ilość
Kawa mielona Pellini Top 250g (puszka)
Kawa mielona Pellini Top 250g (puszka) 100% Arabika z ośmiu najlepszych górskich odmian Kawa Top jest flagową mieszkanką palarni kawy Pellini. Kawa o łagodnym, subtelnym i pełnym smaku oraz bardzo przyjemnym aromacie. Mieszanka idealna dla prawdziwych koneserów kawy.
Dostępność:
duża ilość
Kawa mielona Pellini Tradizionale 250g
Kawa mielona Pellini Tradizionale 250g Mieszanka 60% Arabiki i 40% Robusty Kawa średnio mocno palona z wysoką zawartością kofeiny i unikalnym, charakterystycznym smakiem bez nadmiaru kwasowości i goryczki. Idealna do przygotowywania w kawiarkach i w sposób tradycyjny.
Dostępność:
średnia ilość
Kawa mielona Pellini Vellutato nr 1 250g
Kawa mielona Pellini Vellutato nr 1 250g Mieszanka 90% Arabiki i 10% Robusty Kawa średnio mocno palona z wyczuwalną słodyczą i nutą czekolady. Posiada kremową konsystencję i cremę. Odpowiednia do przygotowywania w ekspresach ciśnieniowych i w sposób tradycyjny.
Dostępność:
brak towaru
Kawa mielona Pellini Vellutato nr 2 250g
Kawa mielona Pellini Vellutato nr 2 250g Mieszanka 95% Arabiki i 5% Robusty Kawa średnio mocno palona z wyczuwalną słodyczą i nutą czekolady. Posiada kremową konsystencję i cremę. Odpowiednia do przygotowywania w kawiarkach i w sposób tradycyjny.
Dostępność:
średnia ilość
Kawa ziarnista Pellini Espresso Vivace 1000g
Kawa ziarnista Pellini Espresso Vivace 1000g Mieszanka 80% Arabiki i 20% Robusty Zbalansowana mieszanka z niską zawartością kofeiny. Aromatyczna i wyrazista w smaku z delikatną, orzechową nutą. Na powierzchni espresso tworzy się gruba crema. Kawa jest idealną bazą do kaw mlecznych.
Dostępność:
duża ilość
Kawa ziarnista Pellini Espresso Vivace 500g
Kawa ziarnista Pellini Espresso Vivace 500g Mieszanka 80% Arabiki i 20% Robusty Zbalansowana mieszanka z niską zawartością kofeiny. Aromatyczna i wyrazista w smaku z delikatną, orzechową nutą. Na powierzchni espresso tworzy się gruba crema. Kawa jest idealną bazą do kaw mlecznych.
Dostępność:
duża ilość
Kawa ziarnista Pellini Top 1000g
Kawa ziarnista Pellini Top 1000g 100% Arabika z ośmiu najlepszych górskich odmian Kawa Top jest flagową mieszkanką palarni kawy Pellini. Kawa o łagodnym, subtelnym i pełnym smaku oraz bardzo przyjemnym aromacie. Mieszanka idealna dla prawdziwych koneserów kawy.
Dostępność:
duża ilość

 

Sklep internetowy Shoper.pl