Producenci

Opcje przeglądania

Producent
Cena
  • od do

Hurtownia kawy Vergnano

Kawa mielona Vergnano Espresso 250g (puszka)
Kawa mielona Vergnano Espresso 250g (puszka) 100% Arabika Kawa łagodna o niskiej zawartości kofeiny. Bardzo aromatyczna o delikatnym smaku z nutą czekolady. Kawa średnio mocno palona, zmielona w sposób uniwersalny.
Dostępność:
średnia ilość
Kawa mielona Vergnano Espresso Casa 2x250g
Kawa mielona Vergnano Espresso Casa 2x250g Mieszanka 85% Arabiki i 15% Robusty Kawa o intensywnym aromacie i długo utrzymującej się cremie, łagodna w smaku z delikatną czekoladową nutą. Średnio mocno palona. Mieszanka idealna do przygotowania espresso.
Dostępność:
brak towaru
Kawa mielona Vergnano Antica Bottega 2x250g
Kawa mielona Vergnano Antica Bottega 2x250g 100% Arabika z najlepszych ziaren pochodzących z wyżynnych upraw Brazylii, Nikaragui, Kostaryki i Haiti. Mieszanka o niskiej kwasowości i gęstej konsystencji. Cechuje ją aksamitny smak z delikatną nutą gorzkiej czekolady. Kawa odpowiednia do espresso.
Dostępność:
brak towaru
Kawa ziarnista Vergnano Gran Aroma 1000g
Kawa ziarnista Vergnano Gran Aroma 1000g Mieszanka 60% Arabiki z Ameryki Południowej i 40% Robusty z Afryki i Azji Mocna kawa o intensywnym smaku i kremowej konsystencji oraz przyjemnym czekoladowym posmaku. Kawa średnio mocno palona z wysoką zawartością kofeiny.
Dostępność:
brak towaru
Kawa ziarnista Vergnano Espresso 1000g
Kawa ziarnista Vergnano Espresso 1000g Mieszanka 85% Arabiki i 15% Robusty Kawa o intensywnym aromacie i długo utrzymującej się cremie, łagodna w smaku z delikatną czekoladową nutą. Średnio mocno palona. Mieszanka idealna do przygotowania espresso.
Dostępność:
na wyczerpaniu
Kawa ziarnista Vergnano Antica Bottega 1000g
Kawa ziarnista Vergnano Antica Bottega 1000g 100% Arabika z najlepszych ziaren pochodzących z wyżynnych upraw Brazylii, Nikaragui, Kostaryki i Haiti. Mieszanka o niskiej kwasowości i gęstej konsystencji. Cechuje ją aksamitny smak z delikatną nutą gorzkiej czekolady. Kawa odpowiednia do espresso.
Dostępność:
mała ilość

 

Sklep internetowy Shoper.pl