Producenci

Kawa ziarnista Lavazza Crema e Aroma 1000g
Kawa ziarnista Lavazza Crema e Aroma 1000g Mieszanka 50% Arabiki i 50% Robusty Kawa średnio mocno palona o intensywnym, wyrazistym smaku. Cechą charakterystyczną jest doskonała, gęsta crema. Kawa idealna do espresso, latte i cappuccino. Wysoka zawartość kofeiny.
Dostępność:
duża ilość
Kawa Instant Lavazza Prontissimo Classico 95g
Kawa Instant Lavazza Prontissimo Classico 95g Kawa rozpuszczalna 100% Arabica z zawartością 10% mikro mielonej kawy. Dzięki temu dodatkowi możemy uzyskać gęstą, kremową konsystencję oraz delikatny, wyważony smak i głęboki aromat z delikatnym karmelowym posmakiem.
Dostępność:
na wyczerpaniu
Kawa Instant Lavazza Prontissimo Intenso 95g
Kawa Instant Lavazza Prontissimo Intenso 95g Kawa rozpuszczalna 100% Arabika z dodatkiem 10% mikro mielonej kawy. Ciemno palona, mocna i gęsta kawa o intensywnym smaku i aromacie, które przypominają gorzką czekoladę.
Dostępność:
na wyczerpaniu
Kawa mielona Lavazza Bourbon 250g
Kawa mielona Lavazza Bourbon 250g 100% Robusta. Intensywna kawa o wyraźnej konsystencji i korzennym aromacie z nutą kakao i cremą. Przeznaczona dla miłośników klasycznego espresso. Wysoka zawartość kofeiny.
Dostępność:
średnia ilość
Kawa mielona Lavazza Club 250g (puszka)
Kawa mielona Lavazza Club 250g (puszka) 100% Arabika z Ameryki Południowej. Kawa średnio mocno palona o łagodnym ale bogatym smaku i aromacie. Przez smakoszy uważana jest za najlepszą kawę mieloną produkowaną przez palarnię Lavazza.
Dostępność:
mała ilość
Kawa mielona Lavazza Crema e Gusto Classico 250g
Kawa mielona Lavazza Crema e Gusto Classico 250g Mieszanka 30% Arabiki z Ameryki Południowej i 70% Robusty. Intensywna w smaku, aromatyczna i mocno palona kawa o dość dużej zawartości kofeiny. Wyczuwalna delikatna nuta słodyczy. Idealna do parzenia w kawiarce.
Dostępność:
brak towaru
Kawa mielona Lavazza Crema e Gusto Forte 250g
Kawa mielona Lavazza Crema e Gusto Forte 250g Mieszanka 20% Arabiki z Ameryki Południowej i 80% Robusty z Indonezji. Mocno palona kawa o bardzo intensywnym aromacie i wysokiej zawartości kofeiny. Idealna do przygotowania klasycznego, włoskiego espresso czy też aromatycznego cappuccino.
Dostępność:
duża ilość
Kawa mielona Lavazza Crema e Gusto Ricco 250g
Kawa mielona Lavazza Crema e Gusto Ricco 250g Mieszanka 80% Arabiki i 20% Robusty. Starannie dobrana kompozycja najszlachetniejszych ziaren charakteryzuje się intensywnym smakiem i aromatem z wyczuwalną nutą czekolady. Kawa mocno palona, idealna do kawiarek.
Dostępność:
mała ilość
Kawa mielona Lavazza Dek 250g
Kawa mielona Lavazza Dek 250g Mieszanka 60% Arabiki i 40% Robusty Kawa bezkofeinowa, która zachowuje smak i aromat prawdziwej kawy mimo tego, że została pozbawiona kofeiny. Mieszanka łagodna, delikatna z wyczuwalną nutą słodyczy.
Dostępność:
duża ilość
Kawa mielona Lavazza Dek Intenso 250g
Kawa mielona Lavazza Dek Intenso 250g Mieszanka 30% Arabiki i 70% Robusty Kawa bezkofeinowa, mocno palona, która zachowuje smak prawdziwej kawy. Mieszanka o zdecydowanym, intensywnym smaku i aromacie.
Dostępność:
mała ilość
Kawa mielona Lavazza Espresso 250g
Kawa mielona Lavazza Espresso 250g 100% Arabika z Ameryki Południowej i Afryki Kawa o zrównoważonym, wykwintnym smaku z wyczuwalną goryczą. W wyniku tradycyjnego sposobu palenia i mielenia kawy, powstaje aromatyczne espresso o pełnym smaku i niepowtarzalnym aromacie.
Dostępność:
średnia ilość
Kawa mielona Lavazza Espresso 250g (puszka)
Kawa mielona Lavazza Espresso 250g (puszka) 100% Arabika z Ameryki Południowej i Afryki Kawa o zrównoważonym, wykwintnym smaku z wyczuwalną goryczą. W wyniku tradycyjnego sposobu palenia i mielenia kawy, powstaje aromatyczne espresso o pełnym smaku i niepowtarzalnym aromacie.
Dostępność:
mała ilość
Kawa mielona Lavazza Espresso Crema e Gusto 250g
Kawa mielona Lavazza Espresso Crema e Gusto 250g Mieszanka 20% Arabiki z Brazylii i 80% Robusty z Indonezji Niezwykle intensywna kawa z wysoką zawartością kofeiny. Cechuje ją pełny, intensywny i bogaty smak z nutą czekolady. Kawa zmielona w sposób uniwersalny. Odpowiednia do każdego sposobu parzenia.
Dostępność:
średnia ilość
Kawa mielona Lavazza ESPRESSO Qualita Oro 250g
Kawa mielona Lavazza ESPRESSO Qualita Oro 250g 100% Arabika z Ameryki Południowej Kawa o pełnym, wyrafinowanym smaku i delikatnej słodyczy z gęstą, orzechową cremą. Idealna do przygotowywania w ekspresie ciśnieniowym. Kawa o niskiej zawartości kofeiny.
Dostępność:
duża ilość
Kawa mielona Lavazza Gusto Classico 250g (puszka)
Kawa mielona Lavazza Gusto Classico 250g (puszka) Mieszanka 30% Arabiki z Ameryki Południowej i 70% Robusty. Intensywna w smaku, aromatyczna i mocno palona kawa o dość dużej zawartości kofeiny. Wyczuwalna delikatna nuta słodyczy. Idealna do parzenia w kawiarce.
Dostępność:
brak towaru
Kawa mielona Lavazza Gusto Dolce 250g
Kawa mielona Lavazza Gusto Dolce 250g Mieszanka 50% Arabiki z Ameryki Południowej i 50% Robusty z Indonezji Delikatnie palona kawa z wyczuwalną nutą wanilii. Idealna dla osób ceniących łagodny smak naparu, pozbawiony goryczy. Charakteryzuje się słodyczą, która idealnie łączy się z mlekiem.
Dostępność:
duża ilość
Kawa mielona Lavazza il Mattino 250g
Kawa mielona Lavazza il Mattino 250g Mieszanka 20% Arabiki z Brazylii i 80% Robusty Średnio mocno palona kawa o bardzo mocnym smaku i aromacie. Kawa z dużą zawartością kofeiny. Idealna do parzenia w kawiarkach i ekspresach przelewowych. Odpowiednia do kaw mlecznych.
Dostępność:
średnia ilość
Kawa mielona Lavazza Qualita Oro 250g
Kawa mielona Lavazza Qualita Oro 250g 100% Arabica z Ameryki i Afryki Kawa o bardzo intensywnym aromacie, pełnym smaku. Delikatnie wyczuwalna nuta kwiatowa nadaje naparowi unikalny charakter. Niska zawartość kofeiny.
Dostępność:
duża ilość
Kawa mielona Lavazza Qualita Oro 250g (PUSZKA)
Kawa mielona Lavazza Qualita Oro 250g (PUSZKA) 100% Arabica z Ameryki i Afryki Kawa o bardzo intensywnym aromacie, pełnym smaku. Delikatnie wyczuwalna nuta kwiatowa nadaje naparowi unikalny charakter. Niska zawartość kofeiny.
Dostępność:
średnia ilość
Kawa mielona Lavazza Qualita Rossa 250g
Kawa mielona Lavazza Qualita Rossa 250g Mieszanka 70% Arabiki z Brazylii i 30% Robusty z Ameryki Centralnej Kawa o delikatnym, słodkim i czekoladowym posmaku. Mieszanka idealnie sprawdza się przy przygotowywaniu kaw mlecznych.
Dostępność:
średnia ilość
Kawa mielona Lavazza Qualita Rossa 250g (puszka)
Kawa mielona Lavazza Qualita Rossa 250g (puszka) Mieszanka 70% Arabiki z Brazylii i 30% Robusty z Ameryki Centralnej Kawa o delikatnym, słodkim i czekoladowym posmaku. Mieszanka idealnie sprawdza się przy przygotowywaniu kaw mlecznych.
Dostępność:
duża ilość
Kawa mielona Lavazza Suerte 250g
Kawa mielona Lavazza Suerte 250g 100% Robusta (mieszanka kilku odmian) Średnio mocno palona kawa o zdecydowanym, intensywnym smaku i przyjemnym aromacie. Charakteryzuje się delikatną goryczką i brakiem kwasowości. Idealna do kawiarek i ekspresów przelewowych.
Dostępność:
mała ilość
Kawa mielona Lavazza Super Espresso 250g
Kawa mielona Lavazza Super Espresso 250g 100% Arabika Kawa mocno palona o intensywnym smaku i aromacie.
Dostępność:
średnia ilość
Kawa mielona Lavazza Tierra BIO 180g
Kawa mielona Lavazza Tierra BIO 180g 100% Arabika średnio palona z ekologicznych upraw. Kawa z nutą kwiatów i lekko wyczuwalnym posmakiem owoców.
Dostępność:
na wyczerpaniu
  • nowość
Kawa ziarnista Lavazza Caffe Espresso 250g
Kawa ziarnista Lavazza Caffe Espresso 250g 100% Arabika z Ameryki Południowej Kawa średnio mocno palona o intensywnym, bogatym smaku i aromacie. Doskonale smakuje bez dodatków jako espresso ale może być także idealną bazą do kaw mlecznych. Niska zawartość kofeiny.
Dostępność:
średnia ilość
Kawa ziarnista Lavazza CaffeCrema Classico 1000g
Kawa ziarnista Lavazza CaffeCrema Classico 1000g Mieszanka 70% Arabiki i 30% Robusty Kawa średnio mocno palona o harmonijnym, głębokim aromacie. Mieszanka o intensywnym aromacie i efektownej, długo utrzymującej się cremie.
Dostępność:
brak towaru
Kawa ziarnista Lavazza CaffeCrema Dolce 1000g
Kawa ziarnista Lavazza CaffeCrema Dolce 1000g Mieszanka 80% Arabiki i 20% Robusty Delikatna, łagodna a jednocześnie wyrazista w smaku. Kawa o delikatnym, karmelowym posmaku z aksamitną cremą. Mieszanka cechuje się niską kwasowością. Idealna do przyrządzenia klasycznej "caffe creme".
Dostępność:
brak towaru
Kawa ziarnista Lavazza Crema e Aroma ESPRESSO1000g
Kawa ziarnista Lavazza Crema e Aroma ESPRESSO1000g Mieszanka 50% Arabiki z Brazylii i Hondurasu i 50% Robusty z Ugandy To udoskonalona wersja popularnej Crema e Aroma. Kawa o intensywnym, długo wyczuwalnym smaku i gęstej cremie z nutą słodyczy. Mieszanka o niepowtarzalnym, zniewalającym aromacie.
Dostępność:
brak towaru
Kawa ziarnista Lavazza Crema e Gusto Forte 1000g
Kawa ziarnista Lavazza Crema e Gusto Forte 1000g Mieszanka 20% Arabiki i 80% Robusty Kawa mocno palona z wysoką zawartością kofeiny. Intensywny, długo wyczuwalny smak z nutami karmelu i czekolady pozwoli stworzyć bardzo aromatyczne, pobudzające espresso.
Dostępność:
brak towaru
Kawa ziarnista Lavazza Espresso - OPAKOWANIE 1KG
Kawa ziarnista Lavazza Espresso - OPAKOWANIE 1KG 100% Arabika z Ameryki Południowej Kawa średnio mocno palona o intensywnym, bogatym smaku i aromacie. Doskonale smakuje bez dodatków jako espresso ale może być także idealną bazą do kaw mlecznych. Niska zawartość kofeiny.
Dostępność:
duża ilość
Kawa ziarnista Lavazza Espresso Crema e Gusto1000g
Kawa ziarnista Lavazza Espresso Crema e Gusto1000g Mieszanka 20% Arabiki i 80% Robusty Kawa o bardzo intensywnym, głębokim i zdecydowanym smaku z delikatną nutą czekolady. Idealna do espresso i jako baza do kaw mlecznych. Kawa mocno palona z wysoką zawartością kofeiny.
Dostępność:
średnia ilość
Kawa ziarnista Lavazza Espresso Cremoso 1000g
Kawa ziarnista Lavazza Espresso Cremoso 1000g Mieszanka 30% Arabiki i 70% Robusty Kawa średnio mocno palona z wysoką zawartością kofeiny. Napój przygotowany na bazie tej kawy charakteryzuje się delikatnie słodkim smakiem i gęstą, długotrwałą cremą. Kawa dla osób ceniących sobie łagodne espresso
Dostępność:
mała ilość
Kawa ziarnista Lavazza Gold Selection 1000g
Kawa ziarnista Lavazza Gold Selection 1000g Mieszanka 80% Arabiki z Ameryki Południowej i 20% Robusty z Jawy Kawa o zrównoważonych słodkich i gorzkich nutach. Mieszankę charakteryzuje czekoladowy posmak i delikatny aromat z nutą wanilii. Średnio mocno palona, idealna do espresso.
Dostępność:
mała ilość
Kawa ziarnista Lavazza Gran Crema Espresso 1000g
Kawa ziarnista Lavazza Gran Crema Espresso 1000g Mieszanka 40% Arabiki z Ameryki Południowej i 60% Robusty z Indonezji Kawa średnio mocno palona, intensywna z wysoką zawartością kofeiny. Mieszanka stworzona z myślą o mocnym i pobudzającym espresso.
Dostępność:
na wyczerpaniu
Kawa ziarnista Lavazza Gran Espresso 1000g
Kawa ziarnista Lavazza Gran Espresso 1000g Mieszanka 60% Arabiki i 40% Robusty Kawa cechuje się mocnym, wyrazistym i intensywnym smakiem oraz zniewalającym aromatem z nutą czekolady i przypraw korzennych. Mieszanka zachwyca spójną, gęstą cremą. Wysoka zawartość kofeiny.
Dostępność:
na wyczerpaniu
Kawa ziarnista Lavazza Pienaroma 1000g
Kawa ziarnista Lavazza Pienaroma 1000g 100% Arabika z Ameryki Południowej Kawa najwyższej jakości spośród wszystkich tworzonych przez firmę Lavazza. Mieszanka o nieco słodkim, delikatnym i niezwykle bogatym smaku. Niska zawartość kofeiny.
Dostępność:
brak towaru
Kawa ziarnista Lavazza Qualita Oro 1000g
Kawa ziarnista Lavazza Qualita Oro 1000g 100% Arabika z Ameryki Południowej i Afryki Kawa o bardzo intensywnym aromacie, pełnym smaku. Delikatnie wyczuwalna nuta kwiatowa nadaje naparowi unikalny charakter. Niska zawartość kofeiny.
Dostępność:
duża ilość
Kawa ziarnista Lavazza Qualita Oro 250g
Kawa ziarnista Lavazza Qualita Oro 250g 100% Arabika z Ameryki Południowej i Afryki Kawa o bardzo intensywnym aromacie, pełnym smaku. Delikatnie wyczuwalna nuta kwiatowa nadaje naparowi unikalny charakter. Niska zawartość kofeiny.
Dostępność:
duża ilość
Kawa ziarnista Lavazza Qualita Rossa 1000g
Kawa ziarnista Lavazza Qualita Rossa 1000g Mieszanka 70% Arabiki z Brazylii i 30% Robusty z Ameryki Centralnej Kawa o delikatnym, słodkim i czekoladowym posmaku. Mieszanka idealnie sprawdza się przy przygotowywaniu kaw mlecznych.
Dostępność:
duża ilość
Kawa ziarnista Lavazza Super Crema 1000g
Kawa ziarnista Lavazza Super Crema 1000g Mieszanka 60% Arabiki z Ameryki Południowej i 40% Robusty z Indonezji Kawa o aksamitnym, czekoladowym oraz lekko kwaskowym posmaku z długo utrzymującą się cremą i mocnym, wyrazistym aromacie. Idealna do przygotowania tradycyjnego włoskiego espresso.
Dostępność:
na wyczerpaniu
Kawa ziarnista Lavazza Tierra 1000g
Kawa ziarnista Lavazza Tierra 1000g 100% Arabika z Kolumbii, Peru i Hondurasu Kawa o charakterystycznym smaku i słodkim, kwiatowym posmaku i unikalnym aromatem. Kawa o ekologicznym pochodzeniu spełni oczekiwania najbardziej wymagających smakoszy. Świetnie smakuje bez żadnych dodatków
Dostępność:
średnia ilość
Kawa ziarnista Lavazza Top Class 1000g
Kawa ziarnista Lavazza Top Class 1000g Mieszanka 90% Arabiki z Brazylii i Indii i 10% Robusty z Jawy Kawa średnio mocno palona z niską zawartością kofeiny. Mieszankę charakteryzuje delikatny, czekoladowy posmak i głęboki aromat. Idealna do espresso i kaw mlecznych.
Dostępność:
na wyczerpaniu

 

Sklep internetowy Shoper.pl