Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Liberty Tea

LiberTea

Wolność to wartość, która uznawana jest przez wielu za coś fundamentalnego by móc osiągnąć szczęście. Człowiek wolny to taki, który może sam stanowić o sobie i żyć własnym rytmem w zgodzie ze swoimi przekonaniami. Każdy z nas chce mieć możliwość swobody wyboru stylu życia i realizacji pasji. Właśnie z tego powodu stworzyliśmy linię LiberTea.

Libertea nie bez powodu ma ścisły związek z wolnością. Rozpatrujemy ją w trzech elementach:

- Po pierwsze wolność rozumiana jako źródło pochodzenia i kategoryczna czystość pozbawiona jakiejkolwiek domieszki chemii. Zgodność z naturą i nie zaburzonym procesem wzrostu liści herbaty potwierdzona certyfikatem Rainforest Alliance (RFA) gwarantującego, że uprawa działa w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Skład to podstawowa wartość każdego produktu, która definiuje jego jakość.

- Po drugie wolność w sposobie postrzegania samego sposobu picia herbaty. Wierzymy, że idea „slow food” to dobry kierunek rozwoju kultury odżywiania. Podobnie jak wielu koneserów zachęca do celebrowania picia wina doceniając jego aromat, zapach i smak – podobnie myślimy o naszej herbacie. Chcemy by w Polsce coraz bardziej popularność zyskiwało poszukiwanie własnych kompozycji, które pozwolą nam się odprężyć, pobudzić do działania lub po prostu poczuć coś niezwykłego.

- Po trzecie wolność w sposobie parzenia i przygotowywania herbaty w naczyniu. Staramy się pokazywać, że można inaczej niż tradycyjnie obchodzić się z liśćmi tak, by wydobywać z nich pełen aromat i wszystkie najdrobniejsze nawet składniki sprawiające, że uzyskujemy coś niepowtarzalnego. Często filtracja lub tłamszenie liści herbaty wyjaławia ją z pierwotnych walorów – tego chcemy uniknąć. W samym procesie parzenie uwalniamy się od sztywnych ram czasowych czy instrukcji obsługi. Chcemy by ta sama herbata miała wiele smaków i była parzona na różne sposoby oddając to co najlepsze.

 

Odnajdź swój styl i poczuj się wolny z nową linią LiberTea!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl