Opcje przeglądania

kawy na zimno - kawa cold brew, kawa mrożona, kawa coffeecrumble


Kiedy na zewnątrz upał, częściej sięgamy po napoje, które schłodzą i nawodnią nasz organizm. W tej roli sprawdzą się z całą pewnością kawy na zimno. Kawy parzone na zimno są z reguły łagodniejsze w smaku od kaw tradycyjnie parzonych i spożywanych w wersji na gorąco. W przypadku kawy na zimno często nie mniej ważne jest to, aby kawa pobudziła nas dzięki zawartej w niej kofeinie, ale również zapewniła efekt odświeżający. Dlatego kawy parzone na zimno często charakteryzują się bogatym bukietem smakowym z wyczuwalnymi nutami owocowymi, kwiatowymi lub ziołowymi. Alternatywnie kawę na zimno można oczywiście przygotować również w oparciu o kawy o klasycznym profilu smakowym, a smak wzbogacić dodatkiem owoców, przypraw, ziół lub aromatów.

 

Kawy na zimno w naszej ofercie obejmują:

 

(/) COLD BREW – kawa zalewana ciepłą lub chłodną wodą i poddawana ekstrakcji w wyniku kilku – kilkunastogodzinnej maceracji naparu,

(poniżej kilka dedykowanych dla tej metody naszych propozycji kaw single origin, więcej w kategorii hurtowniakawyherbaty.pl/kawy_swiata_speciality ),

 

(/) KAWY MROŻONE – kawa parzona klasycznie, do której dodaje się kostki lodu oraz często mocno schłodzone mleko,

(poniżej kilka dedykowanych dla tej metody naszych propozycji kaw smakowych, więcej w kategorii  hurtowniakawyherbaty.pl/kawy_smakowe )

 

(/) COFFEE CRUMBLE (kawa w wersji light) – ziarna kawy kruszonej wraz z łuskami kawy (cascara) oraz naturalnymi dodatkami.

KAWY NA ZIMNO

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl